| anissa a întrebat:

Mai stiti dansuri ca Meneaito si Dansul Pinguinului...happy

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La cucaracha, Asereje, Macarena.

| JeSa a răspuns:

Da,,, am auzit pe la bunica de acel dans, ce era pus in practica de nuntasi la sarbatorirea celor 2cununati, si anume "Podul de piatra"big grinceva in genulhappy... restul dansului, obs. ca ti s-a zis tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Macarena love struck
Mie asta imi place cel mai multbig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Brasoveanca, Conga etc

| Zâmbărici a răspuns:

Brasoveanca:X:X, polka, Macarena

| Zâmbărici a răspuns:

AAAA si mai e si Perinitahappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt bestiale dansurile astea! Cel mai mult imi place pinguinul pentru ca, la nunti, vezi toate "doamnele bine" sarind ca niste toape! Iar alea care nu poarta sutien si mai au si cateva nasteri la cazier se lovesc pe fata cu... mna.

Ce pot sa spun. Am o placere in a privi lumea.happy Dar pinguinul nu e pentru mine.decat sa ma distrez.

| LCD a răspuns:

Macarena

| addme a răspuns:

Follow the leader

| perceive a răspuns:

Macarena, Samba, Konga etc.

| Irina a răspuns:

Da, si azi-noapte le-am dansathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lambada.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sagapao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA mai stiu si alte dansuri desigur dar trebuie neaparat sa tile spun deexemplu macarena si an plus imi place dansul pinguinului si menaito am plac la nebunie dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da