| Loveisin a întrebat:

Ce dansuri sa pun la ziua mea de nastere? ex: meneaito... dansul pinguinului.hee hee
Plzzz

cele mai faine dansuri funda love struck

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Macarenawinking daca iti place. poti pune meneito(cum ai spus si tu)si de asemenea poti cauta pe net melodii super pe care daca vrei poti face pasi coolbatting eyelasheswinkingin fond, fiecare isi petrece aniversarea o data pe an, deci trebuie facuta a la cartewinkingaaa...la multi aniwinking!

6 răspunsuri:
| BYBY a răspuns:

Cabaret
imnul crizei
coco jambo
casablanca
lady poker face
fa un pas in fata-voltaj
bad
berenice
perinitalaughing
gaina
etc.
funda? PLs

| PredatoR a răspuns:

Meneito, Dansul pinguinilor, Macarena, mult house si manelebig grin (pentru. cei care or sa zic ca sunt cocalar ca am scris si "manele"... ei bine nu sunt si nici nu ascult, dar la orice petrecere se asculta si n-are farmec fara manele)happy

| ASPLiacy a răspuns:

Antique-Opa Opa e cel mai tare :X

| denisa_6193 a răspuns:

Dansul pinguinului logic:*

| Dina_4962 a răspuns:

Este asa tip de dans cind pui niste scaune intr-un cerc si cei care participa trebuie sa fie mai putini cu unul decit numarul scaunelor, deci cineva pune muzica si cei care participa danseaza in jurul scaunelor si atunci cind muzica se opreste fiecare trebuie sa-si gaseasca cite un loc pe scaun, cel care ramine fara loc iese afara din joc, si atunci un scaun la fel se ia, si tot asa mai departe. Mie imi place mult acest joc si mai este si amuzant in acelasi timp...

| MeLoRy a răspuns:

Intra pe youtube si scrie "Demi Lovato 17th Birthday dance"ii super fain dansu.melodia se numeste Ester Dean - Drop It Low. sper sati placa