| ღAnonimღ a întrebat:

♥funda garantat♥ ce dansuri mai stiti ca meneaito, macarena, cotton eye joe, dansul pinguinului? plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Mai este si Lambada
Acum nu mai imi vine niciunul in minte... Sunt super dansurile astea...

5 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Multumesc tutror pentru raspunsuri:*

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru ღAnonimღ):

Cu multa placere:X

| mdany a răspuns:

Pai ai putea sa inveti sa dansezi Brasoveanca(doi pasi inainte si doi inapoi asta-i brasoveanca se invata pe la noi.si refren.) cam asa-i brasoveanca.Acuma este o lista mareee de dansuri ca tango asa mai romantic, sau dance. Asa ceva de nunta mai mult. Ceao

Răspuns utilizator avertizat