| Frozen a întrebat:

Maine cum bine stiti, impreuna cu Gazeta Sporturilor, apar cele 2 albume Spike si Guess Who, la pretul de 9 lei (daca ar fi pretul asta la toate albumele, as cumpara in truna)...Intrebarea fiind daca si voi o sa cumparati unul dintre albume si cu cine?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu o sa cumpar albumele pentru ca nu sunt un fan inrait al acestui stil muzical. Imi plac melodiile insa ma multumesc cu una sau doua melodii postate pe internet.

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
Doamneeee glumeşti? Aştept albumul lui Spike din 15 august, de când a apărut piesa TU. Aşa că mai întrebi. Sunt fan HIP-HOP înrăit, pe amândouă cred că le iau, dar pe cel al lui Guess-Who l-am ascultat, aşa că îl aştept cu nerăbdare pe cel al lui Spike.Hai cumpără-l şi tu măcar din respect pentru artist.
Pace!

| iri a răspuns:

Nu cumpar nicun album dintre acestea, dar din cate stiu pretul este intr-adevar 9 lei, dar separat: adica 9 lei albumul lui Spike si 9 lei albumul lui Guess Who.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(7 Decembrie 2009 18:16 |
Raportează ▼
)
"iri a răspuns:
Nu cumpar nicun album dintre acestea, dar din cate stiu pretul este intr-adevar 9 lei, dar separat: adica 9 lei albumul lui Spike si 9 lei albumul lui Guess Who. " fetita e grav daca ti se pare scump... uite din cauza astora ca tine se duce dracu industria muzicala... le-am cumparat pe amandoua, evident. S-au vandut 60. 000 de cd-uri in 2 zile de la aparitia la chioscuri. super, nu?