| ziggs a întrebat:

Maine e ziua de nastere a iubitei mele si vreau sa ii dedic o melodie... vreau sa fie melodia compusa intre anii 2010-1013 si bineinteles sa fie foarte frumoasa si nu trebuie neaparat sa contina cuvantul happy birthday, as vrea sa fie in engleza dar nu e neaparata nevoie!

Răspuns Câştigător
| ElleElenaElle a răspuns:

Et si tu n'existe pa cantata de criss si Vlad. Nu stiu daca am scris bine!

| BlueTshirt a răspuns (pentru ElleElenaElle):

? Ai vrut să scrii în franceză? Melodia se numeşte Et si tu n'existais pas şi e cântată de Joe Dassin, nu "criss si Vlad".

| ElleElenaElle a răspuns (pentru BlueTshirt):

Varianta lui criss si Vlad e mult mai frumoasa de aceea am ales-o si nu stiam bine cum se scrie multumesc ca m-ai ajutat si ca ai scris corect melodia.

| Duucu a răspuns (pentru ElleElenaElle):

Mai frumoasă? Niciodată o variantă nu va întrece originalul.

| MegamortX a răspuns (pentru ElleElenaElle):

Cum să fie mai furmoasă varianta cântată de ăia? Tu vezi ce scrii?

| BlueTshirt a răspuns (pentru Duucu):

Exact!

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Lasa naibii melodiile dintre 2010-2013, dedica-i asta:
http://www.youtube.com/watch?v=Ss0kFNUP4P4

| thisissolawl a răspuns:

Ziggs..joci cumva imvu? o. o

| ziggs explică (pentru thisissolawl):

Nu joc lol (league of legends)

| BlackFuneral a răspuns:

De ce trebuie să fie neapărat dinanii 2010. 2013?
Bosquito are nişte melodii pe care i le poţi dedica lejer iubite tale,ca Tu eşti iubita mea,Două mâini,Puiule de om,Tobogan.
Trooper - Doar a mea,Înger în lume,Mai stai, Noi doi.
Vama Veche - Zmeul, Pe sârmă.
Scorpions - Still loving you, Send me an angel, Rhythm of love.
Cam astea îmi vin în minte.

| MegamortX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JoolQUDWq-k Dacă aş fi în locul tău, eu asta i-aş dedica.

| MegamortX a răspuns (pentru BlueTshirt):

Da, şi asta ar fi o alegere interesantă.

| thisissolawl a răspuns (pentru MegamortX):

Thumb up for the melody! smug>>

| thisissolawl a răspuns (pentru MegamortX):

Thumbs up for the melody! smug>>

| CuteCurly a răspuns:

What Makes Your Beautiful ♥ -> 1D
Nobady Compares ♥ -> 1D
Little Things ♥ -> 1D

| raduthebest a răspuns (pentru CuteCurly):

A spus muzica.

| CuteCurly a răspuns (pentru raduthebest):

E muzica, depinde de gusturile ei, evident si ale tale.winking
A dat un raspuns, am vrut sa te ajut. Eu ti-am scris cateva care-mi plac. Treaba ta. :*