| Baciu_Madalin_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, maine este ziua de nastere a iubitei mele...as vrea sa ii urez un "La multi ani " mai siropos ..pentru ca in ultimul am mai avut si certuri..as dori ceva special. Multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa-i, si e o idee geniala sa pui niste straini sa-ti scrie urarea.

| Dishka a răspuns:

Ar fi super sa ii faci o surpriză personalizată,de exemplu prepara o cina (sa te ajute cineva sau sa comanzi mâncarea) si sa faci asa fel incat sa fie romantic,la lumina lumanarilor cu trandafiri si apoi sa aveti bilete la un film romantic, ofera-i flori,noi fetele iubim asta,ia-o in brațe și fa-i un mic discurs în care îi spui ce inseamna ea pentru tine, parerea mea e ca ar fi super, iar la cina sa fie multe baloane de preferat roșii in forma de inima umflate cu heliu ca sa plutească, iar cadoul stii tu ce ii oferi, daca o sa iei asta in considerare, multa bafta!