| Ileana_6025 a întrebat:

Melodia care va trezeste fiori, nostalgii, sentimente profunde, si asa mai departe, si cateva cuvinte despre ea (sau citate din versuri big grin)
Fara RAP!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Prima care imi vine acum in minte este:
http://www.youtube.com/watch?v=PuwDBnbLqVs
Ascult-o! Nu cred ca mai e nevoie de cuvinte...

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Bon Jovi - Always
http://www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA

Ascult-o cu atentie! E imposibil sa nu ti se zbarleasca pielea.

| NeverSayNever a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch asta imi trezeste mii de fiori...pur si simplu o ador, totul e sa stii sa si traiesti melodia.

| Delicate a răspuns:

Jang nara- Walk a dreamy road
e o melodie lenta, dintr-un film, dar cind o ascult... m-am indragostit de ea! Intra pe trilulilu si ascult-o, iar daca vrei sa vezi videoclipul, intra pe youtube. E super! P.S. E coreeana.

| Ileana_6025 explică:

@NoName - Sting intr-adevar canta superb si merita ascultati...au melodii de suflet
@NeverSayNever - orchestra imi da si mie fiori.superba melodia, multumesc!
@Crina - am urmarit serialul, si intr-adevar, povestea este impresionanta, si melodia, daca ii stii versurile...dar si ca linie melodica...superba! nu am cuvinte!

Multumesc! Mai astept melodii.