| contedragon a întrebat:

Melodia este de club si ca refren zice tipa aia : aaa/ah you stie careva cum se numeste si cine o canta?

6 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Mai multe amanunte, ca nu putem sa stim la ce melodie te referi.

| Dydeea19 a răspuns:

Rudenko - Everybody

| contedragon explică:

Ideea e ca mel nu am auzit-o la radio sau ceva am fost intr-un local si canta acolo si cand am intrebat-o pe chelneritza cum se numeste a zis ca nu stie...mel e de club asa suparata si e tipa asta care canta da mai mult de ce am scris nu stiu sa zic si nici cum as putea sa o cauthappy

| Misty_7047 a răspuns:

Ia incearca Zabava feat dj jonnessey & aner - you happy