| IceAngel a întrebat:

Melodia http://www.youtube.com/watch?v=j-AAClzZUyA asta de cine ecantata ca nu e de lady gaga[funda]

7 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Spune la detalii ca e cantata de un intalian numit Gagà!

| educatie2021 a răspuns:

It's an Italian producer called Gagà, with no creativity, who copied Lady GaGa's track title.

| cυρcαкє a răspuns:

Pai zice si acolo, Gagà. Pa-pa!

| Tzuc a răspuns:

Gagà. asa se numestewinking

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Este un Remix la melodia ei... Nu scrie dj care a Remixato app. am auzit ca lady gaga este satanista. este adv? :p

| Andra_3863 a răspuns:

Este un producator italian numit Gaga tongue fara strop de creativitatethinking care a copiat numele piesei tongue

| aldeaadinamaria a răspuns:

Nu un baiat care isi bate joc a vrut sa o copieze
...Pliz te rog imi dai funda.