| angel22 a întrebat:

Melodia Justify Sex(Dan Balan) este o melodie frumoasa dar... ce intelegeti voi din ea? Dar din videoclip? happy

Răspuns Câştigător
| Ankuuuu a răspuns:

Dan joaca rolul lui Jack Spintecatorul - un criminal in serie care ucidea prostituate; crimele se petreceau in timpul noptii, iar victimele erau ucise prin strangulare.

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare ca are vreun mesaj acea melodie:)), adica da are unul, SEX. Dar acum sincer, eu nu vad ce vad unii la melodia aia:-? Mi se pare... o mare idiotenie:))
O melodie frumoasa este o melodie care are un mesaj frumos, in cazul asta sexul mie nu prea mi se pare un mesaj...singura melodie care are ca subiect sexul si care imi place este

http://www.youtube.com/watch?v=wgNquUckrEU

Suna mai misto decat Justify, parerea mea xD

| LifeFail a răspuns:

E o mare porcărie.
Baftă!

| TeooTeo a răspuns:

Dan este un fel de justitiar care s-a uitat prea mult la Twilight si le ia viata fetelor pentru ca au fost naughty si si-au inselat barbatii.
Cred ca este unul din cele mai originale clipuri de la un artist roman din ultima vreme.
Eu cred că este o melodie ok. E mișto faza de la sfârșit când fata aceea îl împușcă pe băiat. Și îmi place la nebunie! Mi-am pus-o la telefonul meu ca ton de apel

byeelove struck

| Karinna_5223 a răspuns:

Teuta1999, Dan Balan nu e un artist roman, dar e moldova. Imi place mult de el

| angel22 explică:

Da sunt de acord cu ce ziceti, dar, dc crede`ti ca se numeste JUSTIFY SEX?

| angel22 explică:

Dc crede`ti voi ca se numeste "Justify Sex"?