| LostInDreams a întrebat:

Va place noua piesa a lui Dan Balan-Justify sex?(cu tot cu videocliphappy )

12 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Da e horrorlaughing

| Ambassaderåd a răspuns:

Mie imi place cand a avut concertul la Chisinau si era beat manga si inca canta pe scena laughing

| Pisicuța a răspuns:

Da, melodia e super, dar videoclipul pare prins dintr-un film de groaza, nu prea se potriveste...In rest totul super

| lowfive a răspuns:

Asta e videoclip de groaza? _. Atunci asta ce e? http://www.youtube.com/watch?v=1K9jBL2syJ8
Oricum ar fi, videoclipul tot e mai bun decat piesa care e o tampenie.

| aNonim_4610 a răspuns:

Mie cintecul imi place dar videoclipul nu.

| Ирина19 a răspuns:

Piesa Da, videoclipul Nu!

| anonimous_4597 a răspuns:

Melodia e fff tare... si videoclipul e asa... putin sadic devil
i like it!

| LoLLyPoP_2261 a răspuns:

Ooo da e suprba...si videoclipul e superb cea mai tare piesa a lui dan balan:X

| LuisEdward a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e buna.are priza la public... dar, parerea mea e ca videoclipul nu se prea potriveste pare a fi un film de groaza...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa imi place...nu e fff buna dar merge... iar videoclipul e un fel de porno-horror(chiar daca nu vad unde e partea horrorlaughing)

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Daa
e draguta love struck