| generator20 a întrebat:

Melodii cu mult bass ca aceasta
https://www.youtube.com/watch?v=Mp0v-7x-STs

mule
multe
va rog

6 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Tra la la

| generator20 explică (pentru Lostlyric):

Inainte sa alegi linkurile ar trebui sa asculti pe un sistem muzica nu pe casti...

| Lostlyric a răspuns (pentru generator20):

Nu le-am ales. Le stiu. Iar toata muzica pe care eu o ascult, trece intai printr-un sistem audio foarte bun, apoi prin casti. Dar, daca ai probleme in a ti se oferi recomandari, nu poti decat sa te abtii in a cere ajutor. Si, apropo, s-ar putea ca sistemul tau sa fie de toata jena. Oricum, cu placere.

| generator20 explică (pentru Lostlyric):

Nu stiu ce "sistem audio foarte bun" ai tu dar e clar ca ori tu ori sistemul tau aveti o problema.Eu cu chestia asta de toata jena https://altex.ro/......rty-music/ asa cum ii spui tu imi pot da seama clar diferenta dintre ce am cerut si ce mi se ofera. Accept critici constructive nu prostii.

| Lostlyric a răspuns (pentru generator20):

Am inteles. In acest caz, iarta-ma ca am indraznit sa-ti dau altceva decat ce ai cerut tu..., nu stiu unde imi era capul. Mai ales ca request-ul a fost destul de clar.
In semn de scuze si apreciere, le voi sterge.
O noapte minunata iti doresc.

| generator20 explică:

Da este normal, dar ar trebui sa te opresti, o sa incepi sa te ranesti