| Tokha a întrebat:

Melodii in romana sau in engleza cu verusri de love gen Voltaj-Vara trecuta[; x]?

4 răspunsuri:
| Skittel a răspuns:

Bullet-abravia / sau unele melodii de-alu chris.asa mi se pare ca se numeste. cauta pe youtube, e roman. funda daca iti plac/e

| Ionutz1998 a răspuns:

1. Voltaj & Deepside Deejays - I Wanna Be Free
2. Voltaj - Mi-e dor de
3. Voltaj - Scrisoarea
4. Voltaj - Si ce?
5. Voltaj - Acolo
6. Voltaj-20 ani
7. VOLTAJ - Stiu
8. Voltaj-Albinuta
9. Voltaj-Crede
10. Voltaj - De maine
11. Voltaj - MSD2
12. Voltaj - N-Ajunge
13. Voltaj - Noapte buna
14. Voltaj - Iarna(2001)
15. Voltaj - Doar o data
16. Voltaj - Asta-i viata

| Ioana_6827 a răspuns:

Shakira:men in this town, illegal
3Sud-Est:vorbe
Rihanna-te amo
Taylor Swift-you belong with me
Armin van Bureen-in and out ofJennifer Lopez-If you had my love,My love don't cost a thing
Ricky Martin -lo mejor de mi vida eres tu/the best thing about me is you
Enrique Iglesias:why not me,dile que,cosas del amor,tu y eu,takin' back my love,be with you,escape, hero, maybe...etc(99,9% dintre melodiile lui vorbesc despre dragoste)