| anonim_4396 a întrebat:

Mergeți la premiera Burn the stage -BTS? De unde v-ați achiziționat bilete(lăsați link dau precizați site-ul.
Va iubesc Army and K-pop lovers ❤️

Răspuns Câştigător
| Yuki24 a răspuns:

Buna. Imi pare sincer rau ca nu am raspuns la aceasta întrebare mai devreme. Biletele din cate am auzit se cumpara de pe site-uri cinema-urilor ce redau filmul sau chiar de la Cinema. Imi pare rau Army pentru răspunsul întârziat

| anonim_4396 explică (pentru Yuki24):

Din ce județ ești & ai fost la film?(wow, ma bucur așa mult să mai întâlnesc alți Army )?

1 răspuns: