| BiancaStoran a întrebat:

Imi puteti da un site unde sunt bilete la One Direction(1D)? Primul rand,VIP,back-stage? Nu conteaza cat costa, multumesc!

5 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Http://www.seatwave.com/one-direction-tickets/season
Daca esti destul de obsedata de gay-i aia cred ca 336£ nu e prea mult nu?

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Satanasaiiomoarepe1D.com

| ÐiÐi a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc dar 1. 1D nu va veni cat de curand in Romania 2. Daca nu ai mai mult de 14 ani nu poti merge 3. Daca vrei sa mergi trebuie sa vi in Anglia sa UK (platesti si avion) si dai si pe bilet bani si la back stage sa nu iti imaginezi cine stie ca 100% nu vei vb cu ei au bodyguarzi. Deci nicio sansa imi pare rau nu fi fraiere sunt numai niste oameni care daca nu veneau la x factor erau ca tine, cineva obisnuit. Deci nu inteleg dc ai plati sa vezi niste oameni care fac playback. Nu iti merge youtube? Sau vrei sa te dai mare la scoala. Frate lumea nu are ce sa manance si tu dai bani ca sa vezi niste baieti.

| ÐiÐi a răspuns:

Mai straight face gata ca sunteti rai. Daca ei chiar ii place one direction e problema ei. Gusturile nu se discuta! Mai ales ca ea sunt sigura ca voia sa vada de curiozitate ce credeti? Numai fiti asa pentru ca fiecare cu musica care ii place si poate ii plac ei asa na, asta e o chestie de timp. Ea doar v-a cerut ajutorul nu sa o si jigniti. Si asta e si pentru cei care il urasc pe Justin Bieber, nici mie nu imi place chiar deloc dar am o prietena care il iubeste si nu am ce sa ii fac laughing o las asa cum e asa sa faceti si voi.

| HellBoy109 a răspuns:

OMFG! obsedataaaaaaaaaaaaaaaaaa