| SymphonyOfDestruction a întrebat:

Metallica vs Megadeth, ce alegeti?

24 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Metallica

| thegatekeeper a răspuns:

Desi ascult ambele trupe, Megadeth imi plac mult mai mult decat Metallica, asa ca imi este usor sa aleg.

| RockNbeer a răspuns:

Aleg Megadeth pentru albumul meu preferat Rust In Peace
Dar parca as alege si Metallica din perioada Kill'em all, greu de ales.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Stiu si eu...pui problema gresit. In primul rand, nu e o competitie intre clasici, cel putin din prisma mea.
In al doilea rand, Metallica are ca 'oponent' Iron Maiden, si in situatia in care ma pui sa aleg la ce concert sa ma duc... la Maiden ma vei gasibig grin

| SymphonyOfDestruction explică (pentru 6DuckMeJesus):

Nu e vorba de competitie, imi plac amandoua trupele, doar ca am vrut sa vad ce aleg alte metalheaduri.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Megadeth, pentru ca imi plac toate albumele lor.

| NoShit a răspuns:

"Megadeth vs. Metallica... One keeps getting better while the other gets worse."

| Delicacy a răspuns:

Megadeth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de ales dar mă înclin spre Megadeth.Îmi plac mai mult.

| TheAvenger a răspuns:

Megadeth

| Aneurysm a răspuns:

Când vorbe§ti de Metallica, vorbe§ti de ce a fost între '84 §i '86. Meh, hai '91. Then au încercat noi genuri §i s-a acrit. Megadeth au pãstrat acela§i gen în toti anii de la înfintare. Respect! Dar aleg Metallica pentru perioada numitã anterior.

| Aneurysm a răspuns:

Btw, parca am pus si eu intrebarea asta. Acum muuuuuult timp thinking

| SymphonyOfDestruction explică (pentru Aneurysm):

Bravo tie. n-am stiut.

| SkizoMetal a răspuns:

Megadeth.

| SymphonyOfDestruction explică (pentru SkizoMetal):

Alegi Megadeth si ai avatar cu Metallica laughing))

| SkizoMetal a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Ironie, huh? laughing

| SymphonyOfDestruction explică (pentru SkizoMetal):

Tricoul e al tau sau ii poza luata de pe net?

| SkizoMetal a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Dă pe net. Comanda mea nu a venit încă. :d

| SymphonyOfDestruction explică (pentru SkizoMetal):

Cu ce ti-ai comandat si de pe ce site?

| SkizoMetal a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Cu Slayer, Bullet For my Valentine şi Iron Maiden de pe bestial.ro

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Metallica

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Megadeth all the way.