| DoriB20 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Apple Music pentru ca sunt cica 3 luni gratis(cum la Netflix e 1 luna gratis). Imediat dupa aia, am dat cancel trial adica m-am dezabonat.Ei oricum ma lasa 3 luni gratis. Vreau sa stiu daca o sa mi ia bani dupa ce se termina lunile astea daca m-am dezabonat? Sau din a patra luna pur si simplu nu voi mai putea sa l folosesc si va trebui sa dau iar subscribe?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ai 3 luni gratis, dupa ce au trecut 3 luni nu o sa mai poti folosi serviciile, iar pentru a beneficia de inca 3 luni gratuit e nevoie de un alt cont cu un alt card bancar, daca folosesti acelasi card dupa o sa fii taxat din prima luna.