| Smecherul_3765 a întrebat:

Mi-am facut de currand un blog de muzica si jocuri si vreau sa postez un articol despre muzica, adica rivalitatea dintr-e Alexandra Stan si Inna.Intrebarea mea este de cine va place mai mult dintr-e aceste canterete, tinand cont de toate aspectele.

In cazul in care vreti sa vedeti scorul intrati pe blogul nostru!

www.muzyks-gamez.blogratuit.ro

2 răspunsuri:
| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Mie mi se pare ca ambele au voce buna, pesonalitate, ambitie, arata bine si nici nu fac spectacol gratuit ca toate papitoaiele straight face...deci.nu pot sa singurul lucru diferit intre ele e succesul.inna, dupa parerea mea e mai experimentata din cauza anilor petrecuti pe scena.iar inna este cunoscuta in toata lumea.atat timp cat e talent pur, e ff bine.winking...nu inteleg de ce trebuie sa fie rivalee.pana la urma, depinde de norocul fiecaruiawinking

| clausweet a răspuns:

Eu cred ca Inna este mult mai buna, la toate aspectele...pe langa asta are si un succes imens, melodiile sale ajungand peste hotare si fiind castigatoare a mai multor premii atat in Romania cat si in strainatate. Este frumoasa si amuzanta in acelasi timp, stie sa faca show, de aia o ador happy