| LemonCandy a întrebat:

Mi-am luat un ipod shuffle si nu stiu cum se incarca bateria. Nu scrie in instructiuni. Si cum pot sa schimb muzicaa? Pls ajutor. Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, descarci ITunes.
http://www.apple.com/itunes/download/

Apoi conectezi IPod-ul la calculator, deschizi programul şi în 2-3 ore se încarcă bateria complet.
Pentru a pune muzică, File->Add file to Library şi selectezi melodiile dorite.Click dreapta pe IPod şi "Sync".

@ღBya40699ღ Care telefon?!

P.S.:Partea cu încărcatul bateriilor este inclusă în manualul de utilizare;)).

8 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Uhhh uhh uhh... telefonul asta-i cam naspa, sa stii...

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru ღAnonimღ):

Waaaa...nu e telefon laughing iPhone este telefon si iPod este acel dispozitiv de pe care sa asculti muzicawinking.

| ღAnonimღ a răspuns:

A fost o gluma... daca nu v-ati prins nu e vina mea. Am si eu I-Pod... I-Pod 4.

| ღAnonimღ a răspuns:

Si apropo, i-podul nu e doar pentru muzica. poti sa iti instlezi aplicatii cu cydia si sa faci poze...

| LemonCandy explică:

Dar nu e telefon bya laughing
Ms mult amarantine

| BlockBoy a răspuns:

Apropo..pe Ipod shuffle nu se pot adauga aplicatii tongue si eu am unul tongue

| Канцыр_Алина_1992 a răspuns:

Am si eu ipod shuffle 4 si l-am incarcat odata acuma nu mi se primeste...l-am koectat la Mac am itunes. dar beculetu cela tot se aprinde de stinde...

Alte răspunsuri