| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Ipod shuffle si vreau sa stiu daca se incarca prin conectarea la calculator! adica prin cabul USB

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Da se incarca si la calculator.Si iphone si ipad si ipod toate se incarca si prin calculator dar ceva mai lent decit la priza.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,se poate incarca si cu cablul USB la calculator.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, se incarca prin USB! Cam toate telefoanele se incarca cand le bagi in PC-ul tau! Chiar daca nu iti arata acolo ca se incarca, in 99% din cazuri se incarca.
Succes!

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, eu am primul model si numai asa se incarca prin USB, cablu pe care il primesti atunci cand il cumperi - Ipod-ul si cablul vin "la pachet".