| RibbellaaInk a întrebat:

Mi deci de mult caut o melodie la vioara care o aud mereu..eram intr-un magazin de bijuterii si...a sunat-o pe vanzatoare telefonul cu melodia asta m-a terminat ...nu stiu unde sa o mai caut dati-mi niste melodii la vioara..care stiti poate o gasesc funda!

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Posibil să fii fost melodia asta? E mai cunoscută şi are intro-ul de vioară.

http://www.youtube.com/watch?v=jtj3k_thBE4

| RibbellaaInk explică (pentru Furculingură):

Nu nu-i asta.crying( o caut de ff mult timp si nu reusesc..mai stie cineva?sad