| sairunfhrx a întrebat:

Mi se pare cretin tipu. Ce ziceti de el?

http://www.youtube.com/watch?v=qwddQLMPNrY

9 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Şi mie. Doar că mie-mi par toţi penibili.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cine mort.ii ma.sii e ma dobitocu ala?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Andreea, sa te uiti la Metallica in primi lor ani, ai fost destinati succesului care-l au in ziua de azi.Dar de pustanii astia, cam fitosi dupa fete, nu prea am o parere foarte buna.

| vreaumuzica a răspuns:

E doar un tinerel care vrea sa para "BAD" parerea mea.
Melodia este frumoasa totusi si nici vocea lui nu e rea...Acu' fiecare cum vede lucrurilelaughing))

| vreaumuzica a răspuns:

Asteapta si tu vreo 2-3 ani si... poate o sa iti curga "bala" dupa el?

| OmletteDuFromage a răspuns:

Luati-va de mana.

| Mockingbird a răspuns:

Nu stiu ce ai tu cu el dar eu zic ca merita sa ii dai o sansa! Ce vrei e si el tanar are timp sa cresca din toate punctele de vedere...
Uite http://www.youtube.com/watch?v=-VbIGo4ay5M&NR=1
melodia asta a lui chiar imi place.

| Mockingbird a răspuns:

RealMusiclsThekey, ii admir pe cei de la Metallica pentru ce sunt ei si pentru melodiile lor superbe. Acum sa fim seriosi nu exista comparatie intre METALLICA si pustiul asta. Pur si simplu nu mi se pare corect sa fie facut cretin doar ca asa ti-a venit, sa racunoastem ca are voce! Dar totusi sa faci tu o astfel de comparatie?! Oricine e constient ca tipul asta nu poate sa fie nici jumate din cat sunt cei de la Metallica.

| Lace a răspuns:

Mă,fie vorba între noi, vocea lui nu e rea. Poate peste câţiva ani va deveni cineva cunoscut. Sper să nu mă înşel laughing.