| varcolaccc a întrebat:

Ce ziceti de tipu asta :))? Norocos baiatu :). Ma intreb daca ar face cineva la noi in tara asa ceva, cred ca si-ar lua bataie :)). http://www.youtube.com/watch?v=srYqmF_de6s

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

La noi il pocnea una in gura in 5 minute -ca de sarutat nu prea cred ca sunt -cam inchise la capsor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, daca esti asa deschis la mine, cum ai fi reactionat s-o vezi si pe prietena ta in video, ti s-ar mai fi parut asa de misto?

| varcolaccc explică (pentru anonim_4396):

Nu am prietena happy si am zis doar ce s-ar fi întâmplat daca făcea asta vre unu la noi laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru varcolaccc):

Da, am inteles, oricum, crezi ca n-a reactionat nici una mai violent? sigur au mai taiat din video si au lasat partile bune