| catalina440 a întrebat:

Mie imi place mult hannah montana dar si alina puscas cum canta in narcisa salbatica la innceput care sa ma hotarasc va rog spuneti-mi?

13 răspunsuri:
| silence a răspuns:

Pe aman2 happy aman2 sunt la fel de varza

| Chrristina a răspuns:

Parerea ta este parerea ta... nu trebuie sa intrebi pe nimeni. Daca noi iti spunem sa nu iti placa de niciuna nu cred ca asa ai sa faci big grin
Poti sa le alegi si pe amandoua :*!

| Ciprian a răspuns:

Pai le poti alege pe amandoua. Gandeste-te care iti place mai mult dintre cele doua.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Hannah Montana ( Miley Cyrus ) canta mai bine ca Alina Puscas. Deci Hannah castiga. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Parisblue a răspuns:

Nu trebuie să te hotarasti la una singura, desigur ca le poti place pe aman2, hannah montana este vedeta adorata de multe fete, deci esti si tu una din ele, poti sa o placi ca si cantareata, deoarece are niste melodii fumoase, iar alina puscas este o fata mai moderna, rebela, care a aparut odata cu narcisa salbatica, deci este si actrita si cantareata. poti sa spui ca acestea sunt vedetele tale preferate.happy

| Mizukiii a răspuns:

Poi. Pe amandoua. laughing. Daca tie`ti plac e parerea ta. Degeaba iti zic eu ca-mi place Brokencyde, daca tie nu.
Oricum, dupa parerea mea Hannah cand muult mai binewinking.

| Ihatereligion a răspuns:

Care sa te hotarasti ce?

neaparat trebuie sa-ti placa de una singura? Admira-le pe amandoua...

| OctinioSlatina a răspuns:

Pai. e simplu : Alina Puscas e romanca.deci. e clar ca Miley Cyrus ( Hannah Montana ) e mai buna laughing

| eLecTrIcK a răspuns:

Daca ai poza la status cu hannah montana, adica ce vrei bftlaughing

| milezpinkangel a răspuns:

Pai eu cred ca este alegerea ta...amandoua canta foarte frumos dar eu as preferao pe Hannah

| Ioanaaa11 a răspuns:

Eu una ascult Fit For Rivals, asa ca...
Nu sunt deloc fan Hannah, dar cred ca ea canta mai bine.
Succes!

| Denis_9585 a răspuns:

Catalina asta depinde doar de tine.Nu este deloc bine sa decida altcineva pentru tine.Gandeste-te despre ce canta Hannah Montana si Alina Puscas si te poti hotari foarte usor