| Minalore a întrebat:

Ce parere aveti despre Alina Puscas? Va place cum arata si cum canta?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Foarte frumoasa si talentata. Felul in care joaca in Narcisa Salbatica depaseste asteptarile si intrece cu usurinta multi alti actori tineri contemporani. Jungla, melodia cantata impreuna cu Grasu XXL, mi se pare ok, cu un fundal ok. Aceasta fata va avea un viitor stralucit.

1 răspuns:
| ioananarcisa2001 a răspuns:

Este superba! Melodia ei este excelenta! Uite nisteinformatii despre ea:Nume real: Alina Steliana Puscas
Data nasterii: 02 Noiembrie 1983 (27 ani)
Zodia: Scorpion
Locul nasterii: Sibiu, Romania
Status marital: necasatorit
Inaltime: 1, 75m
Greutate: 50kg
Culoarea ochilor: Caprui
Culoarea parului: Brunet
Hobby-uri: dansul, muzica, modelingul, actoria
Educatie: Colegiul National Unirea din Targu Mures profilul - Limbi Straine (engleza-franceza); Facultatea de Turism - Universitatea Romano-Americana
Biografie: Alina Puscas s-a nascut la 2 noiembrie 1983, in orasul Sibiu.

In 2010 a primit rolul Narcisei in serialul romanesc, difuzat la Antena 1, "Narcisa Salbatica".

Lucreaza ca fotomodel de la varsta de 19 ani.