| Teo_8228 a întrebat:

Mie imi place muzica dar nu stiu parca nu aud trebuie sa dau muzica tare pentru ca nu aud. oare sa nu mai ascult muzica sau ce? Ajutor!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand fa-ti un control medical daca intr-adevar crezi ca ai probleme cu auzul.

| ArT_2528 a răspuns:

Pana acum probabil ai ascultat muzica foarte tare si probabil ti'a fost afectat auzul.

Am citit ca normal un om ar trebui sa asculte 30 de minute de muzica pe zi.Incearca sa asculti mai putina muzica sau macar nu la casti. Daca situatia se inrautateste consulta un medic.

| oanamik_2341 a răspuns:

Poate ar trebui sa te duci la orelist sa-ti faci un control nu stica