| mariatina a întrebat:

Mie si prietenelor mele ne place sa compunem cantece am compus un cantec care e mai lung dar e scris in caietul unei pr si imi aduc aminte numai atat:

Iuberea e de catifea,
Ea iti fura inima.
Iubirea e un sentiment,
Ce telasa dependent.

voi nu vreti sa incercati sa compuneti daca da scriti niste versuri despre orice sper ca va place ideea si sa nu va bateti joc

2 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Da e frumos dar vrei sa iti compunem noi si apoi sa te folosesti de versuri?batting eyelashes
te-am pupat:*

| PuffyPufosul a răspuns:

Am compus cantece dar sunt intr-un caiet iar acum nu le stiu...