| mariatina a întrebat:

Mie si prietenelor mele ne place sa compunem cantece am compus un cantec care e mai lung dar e scris in caietul unei pr si imi aduc aminte numai atat:

iuberea e de catifea
ea iti fura inima
iubirea e un sentiment
ce telasa dependent.

voi nu vreti sa incercati sa compuneti daca da scriti niste versuri despre orice sper ca va place ideea si sa nu va bateti joc.

Răspuns Câştigător
| Ade a răspuns:

@coco94 sa stii ca, cantecul e mult mai lung si nu si-l aduce aminte! Il vrei pe tot? Na:
Iubirea e de catifea
Ea iti fura inima
Iubirea e un sentiment
Ce te lasa dependent
Si nu poti scapa de ea
E doar... iubirea!
Nu o poti controla
Face doar ce-i spune inima
Ea iubeste si doreste pe cineva
O... iubirea!
Fara ea nu poti trai
Dar nini cu ea bine nu te poti simti
Unul dintre ei poate fii alesul inimii
Iubi, iubi... iubiirea!
Cu iubirea nu te joci
Trebe doar sa fii serios
Si sa stii sa iubesti
Sa iubesti!
Pana la urama pasarasesti
Si nu mai poti sa iubesti
Pana cand nu intalnesti pe altcineva
Care sa-ti fure inima!
Ooo... e iubiirea!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc ca v-a dat Dumnezeu functia: Editare...ca altfel ati fi ramas tot ca cantecul ala care l-ati cumpus voi facand salata de fructe

nu m-am nascut ieri ca sa nu-mi dau eu seama pe cine incercati voi sa iasa prost din asta big grin

"vai ce delicios"...va suna cunoscut? laughing

get a life! laughing si mai verifica daca ai scris corect

chiar nu stiu de ce imi mai pierd vremea cu voi

| PuffyPufosul a răspuns:

Super cantecul

| DragonuAk47_2463 a răspuns:

Ia fii atent un freestyle ca la mama acasa: eu fac ce fac si raman pe locu meu, vreau sa raman golan ca asa am crescut eu, din nimic am crescut mare si astept o fata sa inteleaga cit de tare ma doare fratioare, sa ma alinte, indiferent de vreme si cind totu e asa urit cu ea este frumos bai vere, si ma doare cind simt ca n-am cu cine sa ies la plimbare si uneori simt ca nu mai pot sta in picioare, da fratioare sunt un oare care acel baiat care pentru el banii nau mare valoare si speranta moare calcata n picioare, zi de zi cistig respect da n-am ce face asta am ajuns asa am vrut sa fiu asa imi place asa am fost invatat de la mama mea pacat ca s-a dus spre cer, sper sa ma vada-de-acol de sus sa vada ca baiatul ei fratioare nici o data na uitat de unde am plecat n-am lasat-o balta am iubit-o cu adevarat... ah am luat-o un pic aiurea pe la ultima parte scuze dar( te asigur ca e adevarat)