| Gabi001 a întrebat:

Mini mp3 player acela cu slot de card are memorie interna sau pot asculta muzica numai cu cardul?

3 răspunsuri:
| Cozon3 a răspuns:

Mi-se pare ca fara card de memorie nu merge

| KidduChan a răspuns:

Depinde de memoria interna a mp3-ului ( nu poate fi prea mare), prin urmare iti va trebui un card micro sd ca sa iti incapa melodiile dorite.

| Gabi001 explică (pentru KidduChan):

Al meu nu cred ca are memorie interna deoarece daca il conectez stins la pc nu mil detecteaza iar daca il pornesc nu imi apare nimic pana nu bag un card decei se poate sa nu am deloc memorie interna sad sad sad