| teodora555 a întrebat:

MJason Derulo - Don't Wanna Go Home (Official Video)
Va place melodia?

25 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Melodia e terci, ma enerveaza si vocea aluia.Tu asculta de Alice ca ea nu iti da sa asculti porcarii.Si,daca tot ziceai de melodii noi,am ceva pentru tine, de pe un album nou, tocmai lansat:

http://www.youtube.com/watch?v=V5W1cyHSgBw

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

Normaaaal cool Like a bo$$. Meh, și dă Dumnezău ar trebui să asculte, să nu ajungă-n cazanul cu smoală...pl, speriem copiii.

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Asa-i,don' soara Alice, ii speriem si ii invatam ce e muzica buna in acelasi timp.Si bine ar face pacatosii sa asculte de mine,ca nu mai e mult si plec de-a binelea in bejenie sa invat credinciosii noile dogme ale acestei lumi.

Si, ca sa fiu mai bo$$ ca tine nitel, ia o melodie mai lunga decat Black Rose Immortal:
http://www.youtube.com/watch?v=9kAdLiizR-4

*ba dum tss*

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

Mai lungă? Da' e dublă. Ai luat bucuria unui copil, când găsisem Black Rose Immortal chiar la tine mă gândeam, să nu uit să ți-o arăt.hee hee Meh, ai câștigat, ești mai bo$$ ca mine, mai lungă de atât nu cred c-am să găsesc...

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Este si mai lunga.Tot de la Dream Theater-Stream of Instrumentals, vreo 85 de minute. devil

Imi place sa iau bucuria copiilor, si sa le fur cadourile de sub brad, sunt un Grinch.Nici mai epica nu gasesti, si nici mai lunga.

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

broken heart Pl, deja la aia te plictisești, n-o asculți pe toată odată! Meh, mă bătuși la capitolul ăsta... thinking

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

In primul rand,Alice, te saluta Dumnezău de pe contul sau de avarie.

In al doilea rand, iata regula de baza #5 cand un individ asculta Dream Theater:
One does not simply get bored, while listening to Dream Theater.winking

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Te-au suspendat si pe tine, mai? sad Da' de ce? Daca si tu mai vorbesti urat...

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

La o intrebare care zicea ''M-am gandit toata ziua la intrebarea asta.Likeeeee'' i-am oferit mii de morti si mamici celei ce-a pus intrebarea,si na, nu sunt in ton cu cerintele site-ului, daca injur si raportez o intrebare total inutila.Si m-am mai legat si de adminul site-ului.Da' ce nu pricep eu este ca mi-au disparut vreo 600 de raspunsuri, de pe contul mare. thinking

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Asa se intampla la toti care sunt suspendati, dar n-am idee de ce. Trebuia sa te mai cenzurezi si tu, mai...ca is multi care raporteaza ca niste idioti.Pare rau, da' trece luna repede.big grin

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu ma cenzurez, nu pot sa ma abtin sa injur niste idioti.Trece pe dracu, ca deja mi-e dor de contul principal.

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

O sa treaca, o sa vezi. Eu nu tin asa mult la contul meu, daca mi-l suspenda, aia e, dupa o luna il recuperez. Gandeste-te la Wooden, orice cont ii e suspendat, si fara motiv, de cele mai multe ori. Hai, nu mai fii trist.batting eyelashes

| aliceinchains a răspuns:

Nope, e o porcărie. Ascultă muzică de calitate, nu deșeuri din astea.

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

De ex?

| aliceinchains a răspuns (pentru teodora555):

Mă așteptam să mă înjuri sau ceva, nu să-mi ceri exemple. :D
Uite, o melodie pe care o ascult eu acum: http://www.youtube.com/watch?v=0AIlz08fZos&ob=av3n Pot să-ți dau o grămadă de piese care sigur or să-ți placă.

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

Nu mai e nevoie, nu ascult melodii vechi

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

Dar mersi oricum

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

Mersi oricum

| aliceinchains a răspuns (pentru teodora555):

De ce nu? Doar pentru că știi că e veche sau de ce? Nu-ți place? Ți-am dat doar un exemplu, o melodie pe care-am ascultat-o în momentul ăla. http://www.youtube.com/watch?v=Ud4HuAzHEUc&ob=av2e

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

Am 10 ani

| teodora555 explică (pentru aliceinchains):

Imi plac melodiile mai noi.

| annkaa a răspuns:

CEauhappy
daa.foarte faina melodialove struck

| JokoSmile a răspuns:

Hi. E placuta:p.

| dragutza14 a răspuns:

Asa si asa, este o melodie destul de buna