| Crisis a întrebat:

Multa mumu pentru mihai morar.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P nwrKEW8iX0#!
Cum comentati?

3 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Ce nesimtiti sunt aia doi...ce are daca a cantat o melodie veche?
muzica veche este foarte buna in comparatie cu rahaturile de azi (in afara de rock, bineinteles...rock-ul e bun si cel vechi si cel nou) cum poti sa compari pe Guns N' Roses, Metallica, Bon Jovi si alte formatii vechi cu lady gaga, justin bieber, hanna montana si toate celelalte rahaturi
Si oricum se presupune ca singurul lucru care conteaza este vocea, nu poti sa dai vot negativ numai pentru ca nu-ti place ce melodie a ales nu stiu cine...
ce prostie de concurs...eu cred ca Vocea Romaniei este singurul concurs serios, unde chiar conteaza numai vocea si nu treci doar pentru ca ai o poveste trista si provoci mila, sau pentru ca arati bine sau alte chestii...
asta-i parerea mea...

| TheDarkEmpire a răspuns:

Cand am auzit ca a spus Maroon 5 si Coldplay mi-a cazut fata pe tastatura laughing
Asta e Romania, au ales cativa ratati in loc sa aleaga niste nume care stiu ce inseamna muzica.Si ce dracu ca'ta Moraru acolo, ce specializare are el.Invartitor de discuri?

| Bogdanux a răspuns:

Ai citit articolul de pe Metalhead? laughing Daca da, si eu.Desi stiam de tipul asta Emil de ceva timp.

Si ca sa ma mai repet, nu stiu ce cauta Morar in juriu.Zau.Si nici celalalt de la Akcent, cum l-ar chema.Doi tantalai care fac talente doar pentru audienta, fata de Paula, care stie sa jurizeze ca un adevarat critic.Tot respectul meu pentru ea.X factor pur si simplu ma dezgusta vazand un juriu ca asta.In schimb, Vocea Romaniei mi se pare mult mai ok.