| Missin`you` a întrebat:

"multe zile am ras. multe nopti am plans. prea mult timp s`a scurs. prea multi ani s`au dus. multe intrebari mi-am pus pe parcurs. si la multe nici acum n`am gasit un raspuns..." din ce melodie sunt versurile?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Nimeni Altu'-viata noastra

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Flav are dreptate. La o simpla cautare de multe ori gasesti ce cauti pe google. De cele mai multe ori raspunsurile la intrebari de genul le primesti de la altii care cauta pe google. Melodia e cea postata de ceilalti. O zi frumoasa!

| Flav a răspuns:

Pune si tu pe google versurile in viitor si vei invata sa gasesti singura ceea ce cauti. E mai usor si mai benefic.winking

daniela
| daniela a răspuns:

Uite versurile si cantecul :http://www.versuri.ro/versuri/jleig_nimeni+altu+2005.html

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Nimeni Altu' - Viata voastra lyrics 2005
:* Happy new year!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni altu' 2005