| educhoo123 a întrebat:

Cum pot sa scot versurile dintr-o melodie, exista ceva program care sa imi ofere posibilitatea in timp ce ruleaza melodia, el sa imi scoata versurile? Am gasit cateva melodii care nu au versurile nicaieri pe net.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SuciuFlo a răspuns:

Nup nu poti asa ceva. daca vrei doar negativul melodie( adica melodia fara voce) trebuie sa mergi la un studio aia doar aia tio pot da ..sau daca esti expert in muzica sideastea iti recomand Ableton, Audition sau Frutty Loop Studio pentru a face singur negativuhappy FUNDa?