| mODIN a întrebat:

Neata! Ce parere aveti de cantecul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=KFimlFRqQhA

27 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Foarte tare

| FadetoBlack a răspuns:

Instrumentalul e bun, chiar foarte bun. E relativ okay piesa.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Neata!
Imi place, in special ritmul tobelor.Dar per total, melodia e buna.
Ce parere ai despre melodia asta? Instrumentalul este foarte bun, zic eu :
http://www.youtube.com/watch?v=nMd8BN1Xt_8

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Seara.
Da,imi place.happy

| Duucu a răspuns:

De acord cu RidersWorld.
Îmi place vocea de Death Metal, dar unii exagereaza și nu-mi place.Nu se mai înțelege nimic.

| drogh a răspuns:

Într-un fel e şi genul meu. Îmi place cum sună... Teroarea e că îţi dă bătăi de cap şi că te hipnotizează!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! E interesant

| Morphines a răspuns:

Really? E muzica de demoni. Nici macar nu se intelege ce canta... adica ce zbiara laughing Nu inteleg cum poate sa va placa asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Atunci de ce dracu ai mai intrat aici, fiul lui Dumnezău?

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă-l dacă nu-i place. Ce rost are să te enervezi?

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place.

| Vans a răspuns (pentru Vans):

Nu era pentru tine comentu ăsta.nu ştiu ce are site-u.Era răspunsu de la întrebarelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

laughinggoeie môre

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Hă?

| Morphines a răspuns:

Desteptule (care nu esti) ai pus intrebarea ce parere am! Asta e parerea mea, nu ai priceput? Sau ce, vrei sa divinizez racnetele alea?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Oho deȘteptule!
La ce te așteptai, la o manea? Luzăr care ești.
Întoarcete la parizeru' tău.

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha! Crezi ca toata lumea care nu linge urletele alea infioratoare e manelist?! Fraiere, detest manelele! Parizer sa mananci tu cu "cantaciosu' " ala!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Într-un fel, da.
La ce răspuns ai dat, mai mult ca sigur ai un IQ sub medie!
P.S:Sunt alergic la parizer.

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare de foame, baiete! Du-te si mananca niste parizer, poate-poate...

| SootheMySoul a răspuns:

Bate omul ala la tobe...nu ai ce comenta! Sicronizarea nu mai zic! Apropo, eu inteleg foarte bine versurile!

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Este o melodie cam ciudata!

Răspuns utilizator avertizat
| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Imi place. Mai ales ca ritmul hipnotic si morbid pe care il are se imbina perfect cu ragetele.