| Artemesia a întrebat:

Ce parere aveti despre cantecul acesta : http://www.youtube.com/watch?v=p8tlqNxoz7o&feature=relat ed
Mie imi place mult. Voua? Cui ii place si din ce motiv?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu-mi place...

| birdie14 a răspuns:

Buna.Nu stiu ce sa spun,la inceput nu mi-a placut, dar apoi am citit versurile mai atent, si chiar imi place.Motivul,nu stiu sigur, dar imi aduce aminte de anumite momente...

| Artemesia explică:

De fapt vroiam sa va intreb melodia daca v-o place, legat de ritm si versuri, indiferent de cine ar fi cantata( nici mie nu-mi prea place vocea cantaretei, dar ritmul si versurile sunt interesante).

| BeLyNdA a răspuns:

Pai...Este o muzica cam diferita de asta cred ca este ok, dar nu ar trebui sa iti pese prea mult de parerea celorlalti. Daca tie iti place este bine.Dar referitor la intrebarea ta nu imi prea place pentru ca nu imi place vocea ei.

| petrea_5000 a răspuns:

Ohh.ingrozitor