| alexH a întrebat:

'Neata. Ma chinui de cateva zile sa gasesc o melodie de care nu imi amintesc mai nimic. Nici versuri, nici cine o canta, nici cum se numeste. Imi amintesc insa videoclipul si ma gandeam ca ma poate ajuta cineva. In videoclip este un grup de culturusti, baieti si fete, care isi dau o intalnire de... scandal. In timp ce se bateau, apar niste baieti de culoare intr-o masina cu hidraulice, care sufla in ei cu un praf albastru si toata lumea se opreste din rafuiala si incep sa danseze, voie buna, veselie. Daca ajuta cu ceva, melodia a fost pe tracklist-ul celor de la Pull and Bear, anul trecut sau in urma cu 2 ani.
Cineva care stie ceva?

3 răspunsuri:
| rareshboss12 a răspuns:

Mi se pare ca este o melodie de Black Eyes Place! Sperca tiam fotst de folos!

| alexH explică (pentru rareshboss12):

Nup, nu sunt ei. Mersi oricum.winking

| rareshboss12 a răspuns:

N-ai pentru ce!big grin