| Fefee47 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Usile vol. 2? Specii pe val?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

S-a întâmplat să nu mai fie Specii, să-și schimbe Dragonu viața la 180 de grade și să uite de trecutul lui discografic.

| Fefee47 explică (pentru Polaris):

Stiu ca ei au inceput sa faca din Usile vol. 2, doar au conturat putin din el.Era vorba ca o sa fie ajutati de "copii" din Special k house laughing Ma gandesc ca acestia ar fi Junk Samurai, Phunk B ....Plm, daca ar fi fost ca primul ar fi fost blana rau!

| Bøøgey a răspuns:

Dragonasu nu mai vrea Specii. Pacat.

| Fefee47 explică (pentru Bøøgey):

Au avut niste ani grei...dar cu drogurile lor au produs niste melodii care sunt blana rau! Acum sincer ce produce Dragonu cu Haarp Cord lasa de dorit laughing Prea multa biserica...Chimie a ramas acelasi si Gazanu la fel, dar pacat ca s-au despartit si ei prin iesirea lui Chimie din Paranoia 13.

| Bøøgey a răspuns (pentru Fefee47):

Acum trebuie' sa acceptam ca omul si-a schimbat viata. Mai bine asa decat mort de supradoza.

| Fefee47 explică (pentru Bøøgey):

La Dragonu ii doresc multa sanatate, tot binele din lume...Dar as vrea sa isi revina, adica ce face el a ajuns chiar de ****...