| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Neata! TPU

Deci incep cu inceputul: colegii mei mi-au spus ca am voce, imi place muzica forte mult si mi-au mai spus colegi ca mai trebuie sa imi exersez vocea.

Daca imi deschid un canal de Youtube si cant acolo sunt sanse mari se devin cunoscut? Eu imi doresc sa devin vedeta.

Mai am inca o intrebare: daca pe contul meu de Youtube imi pun sa zis numele unui artist ex dorian popa junior e vreo problema, incalca legea sau ceva?

Multumesc, o zi buna!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa Youtube-ul, apuca-te de canto.