| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Neata! TPU
deci incep cu inceputul
colegi mei mi-au spus ca am voce imi place muzica forte mult si mi-au mai spus colegi ca mai trebuie sa imi exerzez vocea
daca imi deschid un canal de Youtube si cant acolo sunt sanse mari se devin cunoscut eu imi doresc sa devin vedeta
mai am inca o intrebare daca pe contul meu de youtebe imi pun sa zis numele unui artist ex dorian popa junior e vreo problema incalca legea ceva
multumesc o zi buna

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Pana nu esti sigur ca ai competentele persoanei cu care vrei sa te asociezi ca nume. Nu o face. Nu te pune pe YouTube pana nu esti sigur ca iti iese bine! Succes in viitor