| Elena1234456 a întrebat:

Daca nu am voce dar exersez am sanse sa cant bine, sau doar le voi da dureri de cap vecinilor?

Răspuns Câştigător
| Daniel1704 a răspuns:

Depinde ce se intelege prin "exersat", daca exersat inseamna ca te invata un profesor de muzica sau faci un curs, ai sanse sa canti binisor, dar daca exersezi tu singura nu ai nici o sansa, mai ales sa ai si o voce isterica!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu ai voce, garantat ca le vei da dureri de cap vecinilor

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ai sanse dar mici

| Ludmila0000 a răspuns:

Da ai sanse... Daca exersezi nu vei da dureri de cap vecinilorhappy