| WoOzY a întrebat:

Nene am nevoie de ajutor......cum afc un comentariu la o musiq(am deja cont pe youtube)?
dati si voi ceva mai explicitwinking

3 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Esti noob sau ce?

| WoOzY explică (pentru TheExpert01):

Ba nene da stii ...io am pus intrebarea ca nu stiam. Unii ca tine nu ai ce cauta pe TPUstraight face

| AppLLe a răspuns:

Pai, ai vazut ca sub melodie sunt comentariile. la ascultatorii?!
Ai su tu o linie acolo un dreptunghi unde ai o poza alb-negru tongue
Apoi scrie ceva de genul 500 Caractere Ramase sub dreptunghiul ala! Si langa scrie POST! ( posteaza )!
Scrie si tu acolo in ala, este chiar pe langa conmentarii pe acolowinking Apoi dai POST!