| Blonda00 a întrebat:

Nicole Cherry - Memories versuri direct cum se pronunta va rog.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai să ți-o spun și eu direct. Ești surdă? Cum auzi așa se și pronunță.

| Blonda00 explică (pentru anonim_4396):

Hai... ca esti proasta. tongue nu soryyy nu sunt surda cred ca tu estii incultăă!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blonda00):

Unde mergem? Îi iei tu pe ăi' cu minus inteligență pe undeva?
Tre' să fii surdă dacă nu știi cum se pronunță niște cuvinte schimonosite.
De unde ai scos tu că-s o "ea" și pe deasupra cu lipsă de cultură?

| Blonda00 explică (pentru anonim_4396):

Ejt dusa fato!

| JeffRider93 a răspuns:

Ai putea sa dai copy la versuri de pe un site unde sunt versurile, apoi paste pe google translate. :]

| Blonda00 explică:

N-ai inteles :-))) am zis vreau versurile in engleza daar le vreau cum le pronunta ea. ca nu stiu sa pronunt in engleza le vreau direct cum le pronunta ea