| mezeicristina33 a întrebat:

Niste melodii pentru petrecere si populara da melodii nu colaje...cateva va rog mult!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

ADRIANA ANTONI, EMILIA GHINESCU, CARMEN SERBAN, ILEANA CIUCULETE, IRINA LOGHIN, LAURA LAVRIC, MARIA CIOBANU, NICU PALERU, NICULINA STOICAN, PUIU CODREANU, SUZANA TOADER. Sunt cativa interpreti iar melodiile lor bune le gasesti pe internet sau Youtube. Din pacate timpul nu imi permite sa scriu melodii ca am in pc o gramada dar ai putea incerca sa le cauti tu. SUCCES.