| I.Love.Football a întrebat:

Noi vrem respect! Care este parerea voastra despre aceasta piesa?
http://www.youtube.com/watch?v=QHpVTgX2kRQ

Răspuns Câştigător
| thizizme a răspuns:

Ii rog pe cei care pun Parazitii si Puya la un loc sa isi motiveze parerea.

Cat despre piesa, e foarte buna si exprima adevarul in modul clasic Parazitii.

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Parazitii .mda sunt cei care spun pe fata ce se intampla in romania .si cum a zis si suzy. acelea sunt trupele care zic adevarul, imi place muzica lor si e misto piesawinking kiss

| JoJo a răspuns:

Noi vrem respect! dar cine a zis ca-l si primim?oh go on

| Suzy a răspuns:

Este adevarat tot ce zice in aceasta melodie.
De obicei in trupele:
-Bug mafia
-Paraziti
-puya( nu e trupa big grin) tot ce spun este adevarat.

| conflict a răspuns:

Bine venita inainte de alegeriwinking

| ايرينا a răspuns:

Este adevarat ce se spune in piesa aceea.Era si normal sa se faca melodii in care sa se spuna despre scolile care aproape cad si alte chestii. dar asta e adevarul.Romania este o tara cu prea multe probleme.Si atunci daca va mai aduceti aminte cand a venit Madonna in romania si a vorbit despre discriminarea rromilor.nu pot sa zic ca o mica parte nu e adevarata. dar. putem sa nu imprietenim cu rromi sau sa ii invita-l la noi acasa? Eu nu prea cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare piesa. Adevarata. Imi place si textul si video. Mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult adevar ca in toate piesele Parazitilor.