| adycanepa a întrebat:

Noul single parazitii feat bitza si markone http://www.youtube.com/watch?v=X1vNmr-n5aI&feature=chann el_video_title ce parere aveti? a aparut ieri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, alex, daca esti atent, eu m-am referit si la prestatia individuala, ca fiind una dezamagitoare, nu numai la cea de grup. Oricum, din ce ai zis, deduc ca si tu consideri ca piesa e una slaba, tu doar incerci sa le cauti scuze. Eu spun ca scuzele nu-si au rostul, fiindca nu vorbim de niste incepatori, ci de niste oameni cu state vechi in rap, cu pretentii.
Si nu, nu-s 5 oameni, sunt 4, ca Freaka nu canta, el o freaca.
Cat despre parerile diferite, asta ar insemna ca nu ar mai trebui sa existe trupe, fiindca nu o sa gasesti trupa a caror componenti sa impartaseasca aceleasi opinii mereu. Nici nu e indicat. Dar referindu-ne strict la piesa ''Tare'', al carei titlu intra in antinomie cu piesa in sine, versurile celor 4 MC-i au clar aceeasi tinta, mai fatis sau mai pe la spate: Okapi.

Ia numara, pe piesa asta cati sunt?
http://www.youtube.com/watch?v=AmSABjSyXR8

Asta e o piesa vie, ii simti pulsul, e antrenanta, iti face sangele sa-ti pulseze in vene. De la versuri, la ritm, alternarea strofelor, MC-ilor, prestatie individuala, flow, tehnica, energie degajata, omogenitate si beat - totul e remarcabil. Asa se face. Baietii de 20CM parca au fost deranjati din somn si bagati cu japca in studio.

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Tare...
laughing
Iei o **** primesti 2 rolling on the floor
In sfarsit au scos si ei ceva bun, incepusera sa se prosteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabut. Cheloo ce mai misca si scoate ceva interesant pe gura, ca restul sunt vai mama lor. Per total, piesa e incredibil de anosta, moarta.

| EdyCugir a răspuns:

E tare misto

| alex21 a răspuns:

Bai "genom" ia gandeste putin sunt 5 oameni si e prima data cand canta toti chiar crezi ca e asa de usor ...cand fiecare are parerea lui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex21):

Bai, alex, daca esti atent, eu m-am referit si la prestatia individuala, ca fiind una dezamagitoare, nu numai la cea de grup. Oricum, din ce ai zis, deduc ca si tu consideri ca piesa e una slaba, tu doar incerci sa le cauti scuze. Eu spun ca scuzele nu-si au rostul, fiindca nu vorbim de niste incepatori, ci de niste oameni cu state vechi in rap, cu pretentii.
Si nu, nu-s 5 oameni, sunt 4, ca Freaka nu canta, el o freaca.
Cat despre parerile diferite, asta ar insemna ca nu ar mai trebui sa existe trupe, fiindca nu o sa gasesti trupa a caror componenti sa impartaseasca aceleasi opinii mereu. Nici nu e indicat. Dar referindu-ne strict la piesa ''Tare'', al carei titlu intra in antinomie cu piesa in sine, versurile celor 4 MC-i au clar aceeasi tinta, mai fatis sau mai pe la spate: Okapi.

Ia numara, pe piesa asta cati sunt?
http://www.youtube.com/watch?v=AmSABjSyXR8

Asta e o piesa vie, ii simti pulsul, e antrenanta, iti face sangele sa-ti pulseze in vene. De la versuri, la ritm, alternarea strofelor, MC-ilor, prestatie individuala, flow, tehnica, energie degajata, omogenitate si beat - totul e remarcabil. Asa se face. Baietii de 20CM parca au fost deranjati din somn si bagati cu japca in studio.