| yurygagarin a întrebat:

Nu imi amintesc o piesa... am melodia in cap dar nu stiu numele nu imi aminesc nici cum. Ajutor.
Stiu ca e greu sa va dati seama ce piesa e dar am cateva indicii : -nu este in romana
-era pe play listul de la mare prin anii 2003-2006 ( cred ca de la Mamaia)
mai sunt cateva piese care le-am gasit si poate daca le ascultati va veti aduce amite :
-Aventura - Obsesion
-Juanes - A Dios Le Pido
-Juanes - La Camisa Negra
Va rog sa ma ajutati... spuneti mai multe piese poate este una dintre ele. FUND celui care o gaseste : ))

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pe atunci era la moda Don Omar - Danza kuduro, ca e soundtrack-ul filmului Fast and furious. https://www.youtube.com/watch?v=GnBYdUXi3Eg

| yurygagarin explică (pentru Mădă0611):

Ti se pare ca a aparut in 2004-2005... serios... a aparut in 2010 wtf

| yurygagarin explică:

Iti bati joc de mine... asa e? piesa danza kuduro este in primul rand din 2010 nu din 2003-2006.
Raspunde-ti, uni, doar pentru saracia aia de funda.

| yurygagarin explică:

Va rog sa raaspunde-ti la intrebare va roggggg!