| Aly_3645 a întrebat:

Nu mai stiu ce melodii sa mai ascult.Cateva idei aveti? Eu ascult: Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Vanessa H, si melodii ca airplanes (b. o. b.), parachute (cheryl cole), cry(mandy moore) si michael jackson... Avand in vedere ca ati aflat genul de muzica pe care il ascult ma puteti ajuta cu ceva idei? Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Incearca Adam Lambert(canta super), Lady Gaga, Katy Perry, Britney Spears, Allison Iraheta, David Deejay&Dony, Inna, Play&Win, Morris, Rihanna, Avril Lavigne, Jonas Brothers, Morandi, Ke$ha, P! nk, Mika, Andreea Balan, Andreea Banica, Shakira, Kilye Minogue, David Guetta!
Eu atat stiu! sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| MaDa_4027 a răspuns:

Askulta si u eminem, rihanna, lady gaga, alex, smiley

| MsGringer a răspuns:

O stii pe belinda? Sau iti plac melodiile spaniole?
Am cateva sugestii:

| DUTCH a răspuns:

Se numeste pop. ' gen ' ce asculti tu, eugen.

| deniii_1832 a răspuns:

Asculta si tu metallica, iron maiden, alice cooper, paramore, megadeth si de astealaughing. Sa vezi cum iti trece pofta de smiorcaitele asteaoh go on

| asdfghjklmnb a răspuns:

Incearca melodia nu tea-s schimba nici cand de miruna oprea si noni pe care cred ca ai ascultat-o deja pe disney channel dar cele mai tari melodii sunt a le lui miley cum ar fi : Robot, Stay, Can't be tamed, my hart bets for love si toate melodiile acestea noi ale lui miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun mai multe dar bagami id-ul meu in lista...a.ally07@yahoo.com...pa pa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta in continuare Michael Jackason.

are multe melodii superbe pe care probabil nu le stitongue

| Bombonikzi a răspuns:

Wake Up America de Miley incearca e frumoasa