| CherryPau a întrebat:

Nu stie cineva adresa de mess a lui Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

13 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu are adresa de mess

| miranda2 a răspuns:

Uite, stiu ca te vei supara dupa ce iti voi da un raspuns
nu toata lumea place o anumita vedeta, dar de obicei vedetele au multi fani
niciodata nu-i vei afla adresa selenei
ea e vedeta si are multe pe cap
nu are timp de fanii ei
crede-ma
punete in locul ei
ea e ocupata cu noi videoclipuri
unii iti vor zice id de mess de pe net si vor jura ca e cea adevarata
altii vor zice au vb deja cu selena
si altii ca au vb cu ea da nu dau adresa ca ea promis lui selena sau ceva de genu'
bafta
sper sa ma crezi!@

| Gameshell a răspuns:

Da tu ce crezi ca foloseste mess rolling on the floor))))))) lol ce intrebare laughing

| Gaga4u a răspuns:

Vedetele nu-si publica adresa!
Daca cineva ti-a dat vreodata un ID, ori e al lor, ori l-au gasit pe net ( pe net nu gasesti mereu informatii adevarate)

Toate vedetele pot fi gasite pe:

- Facebook

- Twitter

- hi5

Bafta!

| CherryPau explică:

Lasati am gasit-o pe o adresa de mess a ei pe hi5ul ei si este: selly.marie.gomez@live.com

| CherryPau explică:

And thank you Selly!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu alui milei cyrus ii asta miley_cyrus_destiny62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi: I am Selena Gomez. see you want my messenger id. if you really want it. well. my messenger id recipes: selly_nik_love. good luck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da

| roxiii_6206 a răspuns:

Eu o stiu pe adevarata a lui phoebe tonkin si a lui selena dar nu le dau(sa nu te gandesti ca nu le dau pentru ca mi-au zis ele sau cv de genu' asta)nu le dau pentru ca si eu de abia am fackt rost de ele...imi pare rau baga id-ul meu de mess si ti-l dau(nikirikiroxi)... apoi vb pe mess

| anonim_5880 a răspuns:

Nu are timp de mess ii foarte ocupata