| aleksys a întrebat:

Cine,stie daca Selena Gomez se drogheaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Se aude ca ar fi fumat in liceu marijuana dar nu cred.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Circula niste zvonuri cum ca ar fi consumat marijuana in liceu, acum nu stim cat este de adevarat, nu cred!
Te pup!

| Braunion a răspuns:

Toata lumea se drogheaza, indiferent daca substanta este legala sau nu. Faptul ca o substanta este legala nu o face mai putin periculoasa.

| Zeppa03 a răspuns:

Toti adolescentii cu bani se drogheazawinking
Nici ea nu face exceptie, dar stai linistit ca nu a exagerat, sunt alte exemple negative.

| ѕოiℓ a răspuns:

Din păcate, este adevărat. Sa drogat in liceu cu ţigării de tip marijuana.