| ElenaMariaIonutNatalia a întrebat:

Cum se numeste piesa aia care se canta la sfarsitul fiecarui episod din iubire ca in filme?

3 răspunsuri:
| alexandra_8523 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_FYj6m9Yk1Q asta? Nu stiu daca este asta pentru ca nu ma uit la filmul asta, dar macar poate pot sa te ajut :d.

| ElenaMariaIonutNatalia explică (pentru alexandra_8523):

Nu e asta asta intr-adevar sete de la filmul acela dar aia ii alta...

| alexandra_8523 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_FYj6m9Yk1Q asta? Nu stiu daca este asta pentru ca nu ma uit la filmul asta, dar macar poate pot sa te ajut.